Niedziela 10.05.2020
7.30 II Msza z nowenny
9.30 z prośbą o deszcz
11.00 + Marek Mucha w 3 rocz. śmierci
11.00 + Irenę + Wacław Wysoccy i zmarłych z rodziny
11.00 + Józef Barnaś ( 27 Msza greg. )
12.30 + Marzenę Mierzwińską/int. od rodziny Urbańskich/
15.00 + Robert Rychlicki w 8 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny Rychlickich i Bilik
18.00 + Mateusz
 
Poniedziałek 11.05.2020
8.00 dzień 3 Nowenny do Miłosierdzia Bożego wg św. Faustyny za dusze pobożne i wierne
8.00 o nawrócenie grzeszników
18.00 + Józef Barnaś ( 28 Msza greg. )
18.00 + Janinę Sosnowa ( 8 Msza greg. )
18.00 w intencji Malwiny, Weroniki o Boże błogosławieństwo/int. od rodziców/
18.00 + Bożenę Paszke
18.00 + Leszek /int. od brata Eugeniusza z Deng/
 
Wtorek 12.05.2020
8.00 dzień 4 Nowenny do Miłosierdzia Bożego wg św. Faustyny za pogan i tych, którzy mnie jeszcze nie znają
8.00 + Janinę Sosnowa ( 9 Msza greg. )
18.00 + Marię + Franciszek w 25 rocz. śmierci Tomczyk
18.00 + Józef Barnaś ( 29 Msza greg. )
18.00 + rodziców + Katarzynę + Leon Włodarczyk + Leontynę + Józef Konopaccy
18.00 + Tadeusz Jankowski w miesiąc po pogrzebie
 
Środa 13.05.2020
8.00 dzień 5 Nowenny do Miłosierdzia Bożego wg św. Faustyny za dusze heretyków i odszczepieńców
8.00 + Janinę Sosnowa ( 10 Msza greg. )
18.00 Intencja Mszy św. od Róż Pompejańskiej Modlitwy
18.00 + Józef Barnaś ( 30 Msza greg. )
18.00 + Pelagię Winkiel
18.00 o zdrowie dla Justyny /int. od koleżanek/
 
Czwartek 14.05.2020
8.00 dzień 6 Nowenny do Miłosierdzia Bożego wg św. Faustyny za dusze ciche i pokorne i dusze małych dzieci
8.00 + Jan Dobrzański w 7 dzień po pogrzebie
8.00 + Małgorzatę Góra w 7 dzień po pogrzebie
18.00 + Janinę Sosnowa ( 11 Msza greg. )
18.00 + Piotr w 5 rocz. śmierci + Leszek + Ludwik + Katarzynę Burak
18.00 + Lech Pazdej /int. od Klubu Seniora/
18.00 o zdrowie i Boże błogosławieństwo w dniu imienin dla Zofii Świątek/int. od Róży MB Ostrobramskiej/
 
Piątek 15.05.2020
8.00 dzień 7 Nowenny do Miłosierdzia Bożego wg św. Faustyny za dusze, które szczególnie czczą i wysławiają miłosierdzie Moje
8.00
15.30 dziękczynna od Elżbiety w dniu chrztu i o niebo dla chrzestnych
18.00 + Janinę Sosnowa ( 12 Msza greg. )
18.00 + z rodziny Pala i Rozmus
18.00 + Lech Pazdej /int. od Zofii Oling/
18.00 + rodziców + Zofię + Piotr Chudy i zmarłych z rodziny Najder
 
Sobota 16.05.2020
8.00 dzień 8 Nowenny do Miłosierdzia Bożego wg św. Faustyny za dusze, które są w więzieniu czyśćcowym
18.00 + Janinę Sosnowa ( 13 Msza greg. )
18.00 + Sławomir w dniu urodzin o miłosierdzie Boże
18.00 + Lech Pazdej /int. od Aleksandry(kościelnej)/
18.00 + Lech Pazdej /int. od wspólnoty Medjugorskiej/
 
Niedziela 17.05.2020
7.30 dzień 9 Nowenny do Miłosierdzia Bożego wg św. Faustyny za dusze oziębłe
7.30 + Janinę Sosnowa ( 14 Msza greg. )
9.30 + Helenę Drońską w 2 rocz. śmierci
9.30 o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Józefy i Stanisława oraz opiekę MB na dalsze lata
11.00 + Cecylię + Henryk
12.30 dziękczynna za pontyfikat św. Jana Pawła II w 100-lecie urodzin /int. od Parafian/
12.30 + Władysławę w dniu urodzin 100 lat
12.30 z okazji 2 rocznicy urodzin Igora Kempiaka o Boże błogosławieństwo
15.00 + Marię + Kazimierz Mikos
18.00 + Janinę Bednarek
 
Poniedziałek 18.05.2020
8.00 o zdrowie i pomyślną operację dla Marii/int. od siostry bliźniaczki/
8.00 + Alinę + Józef Ryś
8.00 za małżonków Dorotę i Jarosława Ryś o Boże błogosławieństwo
8.00 + Józef Pieróg ( 4 Msza greg. )
18.00 w intencji licznych, świętych i charyzmatycznych powołań kapłańskich
18.00 + Janinę Sosnowa ( 15 Msza greg. )
18.00 + Lech Pazdej /int. od chrześniaczki Beaty z rodziną/
18.00 w intencji Ryszarda w 45 rocznicę urodzin
18.00 + Helenę Orych w 7 dzień po pogrzebie
 
Wtorek 19.05.2020
8.00 za dusze w czyśćcu cierpiące
8.00 + Józef Pieróg ( 5 Msza greg. )
18.00 + Janinę Sosnowa ( 16 Msza greg. )
18.00 + Józef + Zofię o życie wieczne
18.00 + Elżbietę Chodacką + Władysław + Marię + Krystynę + Barbarę
18.00 + Lech Pazdej /int. od Marzeny i Andrzeja Zastawny z rodziną/
 
Środa 20.05.2020
8.00 + Janinę Sosnowa ( 17 Msza greg. )
8.00 + Józef Pieróg ( 6 Msza greg. )
18.00 + Stanisławę /int. od siostrzenicy/
18.00 + Waldemar Swędrowski
18.00 + Jerzy Orych ( 1 Msza greg. )
18.00 + Jacek Druszkowski – w 30 dz.po pogrzebie – od syna z rodziną
 
Czwartek 21.05.2020
8.00 + Józef Pieróg ( 7 Msza greg. )
8.00
18.00 + Janinę Sosnowa ( 18 Msza greg. )
18.00 + Jerzy Orych ( 2 Msza greg. )
18.00 + Lech /int. od wspólnoty Medjugorskiej/
18.00 w intencji ks. Bartosza z okazji 9 rocznicy święceń kapłańskich/int. od Rodziców i       brata   z rodziną/
 
Piątek 22.05.2020
8.00 + Władysławę + Stanisław
8.00 + Józef Pieróg ( 8 Msza greg. )
15.30 o dobre wybory życiowe i dary Ducha Świętego dla Piotra
18.00 + Janinę Sosnowa ( 19 Msza greg. )
18.00 + Jerzy Orych ( 3 Msza greg. )
18.00 dziękczynna za wstawiennictwem św. Rity i opiekę nad rodziną oraz Elżbietę i   Leokadię
18.00 o łaskę zdrowia dla Barbary Cichockiej z podziękowaniem za opiekę dla pielęgniarki   Grażyny Szczepaniak
 
Sobota 23.05.2020
8.00  + Józef Pieróg ( 9 Msza greg. )
8.00  + Genowefa Szamreta – 7 dz. po pogrzebie
18.00 + Janinę Sosnowa ( 20 Msza greg. )
18.00 + Jerzy Orych ( 4 Msza greg. )
18.00 + Jan Dobrzański /int. od syna Jacka z rodzina/
18.00 + Czesław Pazdej /int. od Czesławy Pazdej/
 
Niedziela 24.05.2020
7.30 + Lech Pazdej w 30 dzień po pogrzebie
7.30 + Janinę Sosnowa ( 21 Msza greg. )
9.30 I Komunia św. Kacpra
9.30 + Stefanię Kafarowską w 3 rocz. śmierci
11.00 + Marię Biłokur
11.00 + Irenę Sorol o łaskę nieba
12.30 dziękczynno-błagalna w intencji Wiesława z okazji 55 urodzin
15.00 + Jerzy Orych ( 5 Msza greg. )
15.00 + Alfred Wasilewski w 8 rocz. śmierci + Walerię + Antoni Ryży
18.00 o Boże błogosławieństwo dla Wojciecha, Anny, Katarzyny z okazji urodzin /int. od       rodziców/
 
Poniedziałek 25.05.2020
8.00 + Jerzy Orych ( 6 Msza greg. )
8.00 + Józef Pieróg ( 11 Msza greg. )
18.00 w int. Grupy Medjugorskiej
18.00 + Janinę Sosnowa ( 22 Msza greg. )
18.00 o błogosławieństwo dla ks. Mieczysława w 15 rocznicę święceń kapłańskich
18.00 nowenna w intencji błagalnej o ocalenie i duchową odnowę Narodu Polskiego za wstawiennictwem Maryi Królowej Polski
18.00 dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski wraz z dalszym Bożym błogosławieństwem i opiekę Maryi nad PEM i PDR
 
Wtorek 26.05.2020
8.00 + Czesław Pazdej/int. od Barbary Szwedo z rodziną/
8.00 + Józef Pieróg ( 12 Msza greg. )
8.00 + Jan + Stefanię Sieradzkich i zmarłych z rodziny
18.00 + Janinę Sosnowa ( 23 Msza greg. )
18.00 + Jerzy Orych ( 7 Msza greg. )
18.00 w intencji Elżbiety Sypek z okazji 70 rocznicy urodzin o Boże błogosławieństwo i siły duchowe w dalszy życiu
18.00 dziękczynno-błagalna w 6 urodziny wnuczki Amelki
 
Środa 27.05.2020
8.00 + Jerzy Orych ( 8 Msza greg. )
8.00 + Józef Pieróg ( 13 Msza greg. )
18.00 + Tadeusz Jankowski
18.00 + Janinę Sosnowa ( 24 Msza greg. )
18.00 w intencji Apostolatu Maryjnego – o powołania kapłańskie i zakonne
 
Czwartek 28.05.2020
8.00 + Józef Pieróg ( 14 Msza greg. )
8.00 + Władysław Mazurek w 52 rocz. śmierci
18.00 + Janinę Sosnowa ( 25 Msza greg. )
18.00 + Jerzy Orych ( 9 Msza greg. )
18.00 + Helenę Orych ( 1 Msza greg. )
18.00 + Ryszard Gawlik w pół roku po śmierci/int. od żony i dzieci/
18.00 + Zofię w 34 rocz. śmierci + Jan w 19 rocz. śmierci Gawronów
 
Piątek 29.05.2020
8.00 + Bronisław Węgrzyn ( 1 Msza greg. )
8.00 + Józef Pieróg ( 15 Msza greg. )
15.30 o szczęśliwą operację dla Elżbiety i łaskę zdrowia/int. od chóru/
18.00 + Eugeniusz + Genowefę Strzeleccy
18.00 + Janinę Sosnowa ( 26 Msza greg. )
18.00 + Jerzy Orych ( 10 Msza greg. )
18.00 + Helenę Orych ( 2 Msza greg. )
 
Sobota 30.05.2020
8.00 + Józef Pieróg ( 16 Msza greg. )
8.00 + Bronisław Węgrzyn ( 2 Msza greg. )
8.00 w intencji Jubilata w 50 rocznicę kapłaństwa /int. od pani kościelnej/
18.00 + Janinę Sosnowa ( 27 Msza greg. )
18.00 + Jerzy Orych ( 11 Msza greg. )
18.00 + Helenę Orych ( 3 Msza greg. )
18.00 + Jan + Barbarę + Leon + Krystynę + Michał
 
Niedziela 31.05.2020
7.30 o szczęśliwy przebieg ciąży i szczęśliwe rozwiązanie dla Moniki i Karoliny
7.30 + Bronisław Węgrzyn ( 3 Msza greg. )
9.30 + Tadeusz Jankowski
11.00 + Robert Januszewski w 14 rocz. śmierci
12.30 dziękczynna w intencji Ks. Proboszcza z okazji 50 rocznicy święceń kapłańskich /intencja od Caritas, wspólnoty dla Intronizacji NS Pana Jezusa, Klubu Seniora, Żywego Różańca, od chóru, Rycerstwa św. Michała Archanioła/
15.00 + Bartłomiej Mały w 8 rocz. śmierci
15.00 + Jerzy Orych ( 12 Msza greg. )
15.00 + Helenę Orych ( 4 Msza greg. )
18.00 + Janinę Sosnowa ( 28 Msza greg. )