Niedziela 8.12.2019

7.30 w int. Róży Niepokalanego Poczęcia NMP o Boże błogosławieństwo

7.30 + Leokadię Karwat/int. od koleżanek/

9.30 + Eugenię Ciemną w 1 rocz. śmierci/int. od córki z rodziną/

9.30 za wstawiennictwem Ojca Matteo z Agnone o łaskę nawrócenia i zbawienia dla Ewy, a          także o znalezienie dobrego męża

11.00 + Marię Becelewską + Wiesław Nadolny/z okazji imienin/ i o zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Jakuba z okazji urodzin

12.30 w int. Barbary i Kazimierza Glos

15.00 + Sławek Bieniek ( 2 Msza greg. )

15.00 + Barbarę Ganczar w 3 rocz. śmierci/ z racji imienin/

18.00 + Marię + Czesław + Wojciech + Marię Anczarskich

 

Poniedziałek  9.12.2019

6.30 + Sławek Bieniek ( 3 Msza greg. )

6.30 + Jan Mikołajczyk/int. od syna/

6.30 o beatyfikację Antonio Gaudiego

18.00 + Maria Wojtowicz/int. od Róży MB Bolesnej/

18.00 + Janinę w 3 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny

18.00 za wstawiennictwem Ojca Matteo z Agnone o łaskę nawrócenia i zbawienia dla Ewy,           a także o znalezienie dobrego męża

 

Wtorek 10.12.2019

6.30 + Sławek Bieniek ( 4 Msza greg. )

6.30 o zdrowie i błogosławieństwo w dniu imienin dla Barbary Lange i Barbary         Jankowskiej

18.00 Rycerstwo św. Michała Archanioła

18.00 dziękczynno-błagalna za małżeństwo

18.00 dziękczynno-błagalna z okazji 70 urodzin Ryszarda o błogosławieństwo Boże i          łaskę zdrowia

18.00 za wstawiennictwem Ojca Matteo z Agnone o łaskę nawrócenia i zbawienia dla Ewy,           a także o znalezienie dobrego męża

 

Środa 11.12.2019

6.30 w 4 urodziny Michała-Józefa /int. od dziadków i Bartka/

6.30 + Sławek Bieniek ( 5 Msza greg. )

18.00 + Julian w 6 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny

18.00 dziękczynno-błagalna w int. ks. Mieczysława

18.00 za wstawiennictwem Ojca Matteo z Agnone o łaskę nawrócenia i zbawienia dla Ewy,           a także o znalezienie dobrego męża

 

Czwartek 12.12.2019

6.30 + Zofia Bajor ( 1 Msza greg. )

6.30 w int. Ewy o łaskę zdrowia

18.00 + Sławek Bieniek ( 6 Msza greg. )

18.00 dziękczynno-błagalna od Aleksandry w dniu imienin

18.00 + Mariannę Białkowską w 9 rocz. śmierci

18.00 za wstawiennictwem Ojca Matteo z Agnone o łaskę nawrócenia i zbawienia dla Ewy,           a także o znalezienie dobrego męża

 

Piątek 13.12.2019

6.30  + Sławek Bieniek ( 7 Msza greg. )

6.30  + Zofia Bajor ( 2 Msza greg. )

15.30 + z rodziny Fraszczak i Pasternak

18.00 + Maria Wojtowicz

18.00 + Jan Mazur w 16 rocz. śmierci

18.00 za wstawiennictwem Ojca Matteo z Agnone o łaskę nawrócenia i zbawienia dla Ewy,           a także o znalezienie dobrego męża

18.00 + Aleksander w 2 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny

 

Sobota 14.12.2019

6.30 + Sławek Bieniek ( 8 Msza greg. )

6.30 + Zofia Bajor ( 3 Msza greg. )

18.00 + Ryszard Heinze w 1 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny Heinze

18.00 + Agnieszkę + Cecylię + Adam + Stanisław Bajer + Teresę + Ryszard Ziębiccy +            Mariannę + Bronisław Nadała + Franciszek Paluszkiewicz

18.00 za wstawiennictwem Ojca Matteo z Agnone o łaskę nawrócenia i zbawienia dla Ewy,           a także o znalezienie dobrego męża

 

Niedziela 15.12.2019

7.30 w intencji mieszkańców ul. Piasta Kołodzieja 9, 10 i 11

9.30 + z rodziny Makara i Kondraszewicz

11.00 + Józef + Andrzej + Rozalię + Wojciech Hubisz+ Annę + Władysław + Eugeniusz Cap

12.30 + Stanisław Rychel w 16 rocz. śmierci

15.00 + Sławek Bieniek ( 9 Msza greg. )

15.00 + Stanisławę Jarosz w 1 rocz. śmierci/int. od syna z rodziną/

18.00 + rodziców Szałagan + syn + Kazimierz Szałagan + Ludwikę + Makary Waśniowski