V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Serdecznie zapraszamy do kawiarenki.

2. Jutro od godz. 15.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

3. Bóg zapłać Rodzicom dzieci klas IV /rocznicowych/ za przygotowanie naszej świątyni do niedzielnej liturgii.

4. W sobotę 25 maja Mszą św. o godz. 9.30 rozpocznie się XXVII Festiwal Piosenki Religijnej z okazji Dnia Matki „ Misericordia Dei „. Przesłuchania rozpoczną się o godz. 10.00 Koncert laureatów o godz. 13.00. Zapraszamy zespoły i indywidualnych solistów do udziału! Prosimy Parafian, aby stanowili publiczność

5. W poniedziałek o godz. 18.45 spotkanie młodzieży z kl. VIII SP i III Gimnazjum przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania

7. Chór „Laudate-Dominum” zaprasza dzisiaj o godz. 17.30 na Majówkę. Wysłuchamy pieśni Maryjnych połączonych z Litanią Loretańską. Koncert jest dedykowany wszystkim Mamom żyjącym i tym, które już odeszły do wieczności. Chór będzie również śpiewał na Mszy św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy

9. Nasza parafia organizuje w dniach 2 – 4.08.2019r. Rekolekcje pod hasłem: „ Uwierz w Pana Jezusa a zbawisz się Ty i Twoja Rodzina „. Poprowadzi je O. James Manjackal MSFS. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian i mieszkańców naszego miasta oraz z naszych rodzin/dzieci dolat 7 nie płacą/ Chcąc zgłosić udział w Rekolekcjach w Hali Sportowej, należy wpisać w Goglach „ Rekolekcje z jamsem manjackalem w Głogowie „ i tam należy się zarejestrować. Można zapisać się osobiście w zakrystii po Mszy św. Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona. Nie należy odkładać zgłoszenia. Wejście będzie tylko z identyfikatorem i dowodem osobistym.

10. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na działalność Parafialnego Zespołu Caritas

11. W środę 22 maja dzień śmierci św. Rity. O godz. 18.00 uroczysta Msza św. i modlitwy z poświęceniem „ róż św. Rity”.

12.W czwartek po Mszy św.wieczornej modlitwy przez wstawiennictwo św.Ojca Pio

13. W dniach 22, 23, 24 maja odbędą się rekolekcje szkolne. Rekolekcje poprowadzą Siostry Misjonarki Krwi Chrystusa i Ojciec Stanisław/Redemptorysta/

14. Jutro o godz. 17.30 przy kapliczce na ul. Budziszyńskiej będzie nabożeństwo majowe i modlitwy wynagradzające za profanację figury Matki Bożej

15. W przyszłą niedzielę na Mszach św. o godz. 11.00 i 12.30 będzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów przed rozpoczęciem sezonu urlopowo-wypoczynkowego

16. W dniach 26-27.07 organizujemy dwudniową Pielgrzymkę Praszka – Częstochowa. Koszt 170,- zł. Zapisy w zakrystii lub u Pani Barbary – tel. 782279286

17. W dniach 27-30 czerwca odbędzie się VIII Rowerowa Pielgrzymka na Jasna Górę. Zapisy w parafii NMP Królowej na oś. Kopernik. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie i stronie internetowej parafii

18. Duszpasterstwo Nauczycieli i Parafia św. Mikołaja zapraszają na Apel Maryjny z okazji Dnia Matki w niedzielę 26 maja o godz. 20.30 , który odbędzie się w ruinach kościoła św. Mikołaja

19. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej. Proponujemy: „ Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego”, „Drogę”. Należność za prasę składamy do skarbony

20. W tym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności:

śp. Barbara Gondek – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….

Proboszcz

ks. Kanonik Janusz Idzik