IV NIEDZIELA ZWYKŁA 3 lutego 2019r.

1.Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego w Głogowie zaprasza na  PIELGRZYMKĘ DO GRECJI ŚLADAMI ŚWIĘTEGO PAWŁA Z TARSU I  KULTURY  ANTYCZNEJ  w dniach 21.06 – 03.07.2019. Spotkanie informacyjne 11 lutego o godz. 19.00. Bliższe informacje na stronie internetowej naszej Parafii.

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach św. Nabożenstwo Eucharystyczne.

3. Jutro jak w każdy poniedziałek o godz. 15.00 Adoracja Najświetszego Sakramentu

4. W przyszły poniedziałek 11.02 obchodzimy Światowy Dzień Chorych. Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych o godz. 18.00. Prosimy o pomoc i umożliwienie chorym dojazdu do kościoła.

5. W niedzielę 10 lutego o godz. 11.00 w kaplicy Głogowskiego Szpitala ksiądz biskup odprawi Mszę św. w intencji wszystkich chorych, cierpiących i całej Służby Zdrowia. Zapraszamy do udziału w tych uroczystościach.

6. Przyszła niedziela to druga misiąca lutego. Taca przeznaczona na wystrój naszej świątyni. Bóg zapłac za składane ofiary

7. Na przyszłą niedzielę troskę o nasz kościół powierzamy mieszkańcom ul. Jagiellońskiej nr 2 i 4

8. Dziś o godz. 16.00 Msza św. w rycie Trydenckim.

9. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo z modlitwą o powołania.

10. Klub Seniora im. Św. Józefa zaprasza dzieci na zajęcia warsztatowe w czasie ferii zimowych. Spotkania odbywają się w czwartki od godz. 9.30 do 12.00 w salce obok kancelarii. W tym roku zajęciom przyświeca motto: „ Anioły, radość i wspomnienia mogą łączyć pokolenia”. Serdecznie zapraszamy.

11. Przypominamy o rekolekcjach dla rodziców zbuntowanych nastolatków – „ Bunt na pokładzie „, które odbędą się w naszej parafii w sobotę 23 lutego w godz. 10.00 – 17.00. Zapisy tylko telefonicznie. Szczegółowe informacje zanjdują na stronie parafialnej www.milosierdzieboze.info.pl i plakatach. Koszt uczestnictwa 25 zł,-

12. W środę o godz. 18.00 Msza św. w intencji Matek w Modlitwie za swoje dzieci

13. Zachęcamy do nabywanie prasy katolickiej. Proponujemy: „Drogę”, „Źródło”, „Miłujcie się„ , „Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego”. Należność za prasę składamy do skarbony.

14. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli  do wieczności:

śp. Marianna Klimczak

śp. Franciszek Wyżliński

Wieczny odpoczynek racz  im dać Panie